Kredyt firmowy Alior Bank prowizja

Alior Bank tnie prowizję od kredytów firmowych o 50 proc.

Kredyt firmowy w Alior Bank z niższą prowizją przygotowawczą. Bank poinformował, że chce w ten sposób wyjść naprzeciw zainteresowaniu klientów. Decyzja kredytowa ma zapaść nawet w ciągu 20 minut.

Alior Bank poinformował właśnie, że o połowę tnie koszt prowizji przygotowawczej od kredytów firmowych adresowanych dla mikrofirm i małych przedsiębiorców. Krok ten podyktowany jest oczekiwanym przez bank wzrostem zainteresowania kredytami obrotowymi w najbliższych tygodniach.

Kredyt firmowy Alior Bank – prowizja niższa o 50 proc.

– Z uwagą śledzimy sytuację makroekonomiczną i prognozy rynkowe. Spodziewamy się wzrostu zainteresowania przedsiębiorców kredytami obrotowymi. Dlatego przygotowaliśmy ofertę specjalną, która obniża o połowę prowizję przygotowawczą. W ten sposób chcemy ułatwić klientom dostęp do finansowania najważniejszych potrzeb związanych z prowadzeniem i rozwojem biznesu – powiedział Marek Sołtysiak, dyrektor zarządzający Pionem Produktów Klienta Biznesowego w Alior Banku

Niższa prowizja od kredytu firmowego w Alior Bank obowiązywać ma od 8 marca do 31 maja bieżącego roku i dotyczyć będzie:

  • Nowego finansowania udzielanego w formie kredytu w rachunku bieżącym;
  • Biznes Kredytu obrotowego i na cele zakupowe;
  • Kredytów nieodnawialnych na finansowanie bieżącej działalności, w tym kredytu Łatwy Kapitał.

Co istotne oferta banku kierowana jest zarówno do obecnych, jak i nowych klientów banku, planujących finansowanie bieżących kosztów prowadzenia działalności.

Kredyt firmowy Alior Bank z niższą prowizją i w krótszym czasie

Bank zapewnia, że przygotowana oferta jest wyjątkowa nie tylko z uwagi na niższą prowizję, ale także szybki czas podjęcia decyzji kredytowej. Ta – jak przekonuje Alior – ma zapaść już w 20 minut od złożenia wniosku. Bank deklaruje także, że wszelkich formalności będzie można dopełnić zdalnie. Umowa ma zostać podpisana bowiem za pomocą podpisu kwalifikowanego.

Czytaj także: Kredyt dla firm dostępny w aplikacji Santander mobile

Z uwagi na to, że kredyt firmowy Alior Bank z prowizją niższą o 50 proc. zabezpieczony jest gwarancją Banku Gospodarstwa Krajowego, Alior Bank nie oczekuje od przedsiębiorców żadnych zabezpieczeń materialnych. Możliwy jest jednak weksel wystawiony na rzecz banku.

Warunki Alior Bank dotyczące kredytu firmowego nie dotyczą odnowienia kredytu, refinansowania, bądź konsolidacji innych kredytów udzielonych przez Alior.

Bądź na bieżąco! Dołącz do nas na Facebook lub Twitter. Chcesz więcej? Przejdź do Prime News

Czytaj także
Total
0
Reakcji