envelo bank

Envelo znika z rynku. Bank Pocztowy wygasił markę własną

Po niespełna 4 latach obecności EnveloBank znika z rynku. Bank Pocztowy postanowił przenieść wszelkie usługi pod “jeden dach”.

Marka EnveloBank powstała w 2017 r. Od samego początku oferowała korzystne – jak przekonywał Bank Pocztowy – warunki, jak darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów czy darmowe przewalutowanie podczas płatności kartą za granicą.

Dzięki EnveloBank klienci w prosty sposób mieli zarządzać swoimi środkami za pomocą smartfona z intuicyjnym serwisem bankowości internetowej, a także aplikacją mobilną.

– Zgodnie ze Strategią Banku tworzymy dla naszych Klientów nową jakość – przenosimy ich do lepszej i bardziej zaawansowanej bankowości cyfrowej. Bankowość internetowa Pocztowy24 i aplikacja mobilna Pocztowy da klientom znacznie więcej możliwości i szybszy dostęp do wdrażanych przez nas produktów i najnowszych technologicznie usług – mówił niedawno Jakub Słupiński, p.o. Prezesa Zarządu Banku Pocztowego.

Z oficjalnych danych, na które powołuje się Bank Pocztowy, wynika, że EnveloBank zdołał przekonać do siebie przeszło milion klientów. Teraz jednak znika z sektora bankowego. Bank Pocztowy postanowił bowiem z dniem wczorajszym wygasić markę.

EnveloBank znika z rynku. Jakie zmiany dla klientów?

To, że marka EnveloBank znika, nie oznacza, że znikają usługi prowadzone w jej ramach. Klienci EnveloBank mogą bowiem dalej korzystać z narzędzi oferowanych przez bank, jednak wszystko odbywać ma się teraz w jednym miejscu, czyli na pocztowy.pl.

Nie przegap: Bank Pocztowy udostępnia swoim klientom kolejne 1000 wpłatomatów Planet Cash

W celu zalogowania się bankowości internetowej należy przejść zatem pod wspólny adres online.pocztowy.pl i zalogować się wykorzystując te same dane do logowania, co w systemie EnveloBank. NIK oraz hasło pozostają bez zmian.

Prócz zmiany miejsca logowania zmieniła się także nazwa. Aktualnie brzmi ona Pocztowy24.

“Bankowość będzie dostępna pod adresem online.pocztowy.pl. Jednak wchodząc na dotychczasową stronę bankowości EnveloBank online.envelobank.pl zostaniesz bezpiecznie przekierowany do ‘Nowej Bankowości Internetowej Pocztowy24′” – napisano w komunikacie.

Także aplikacja mobilna EnveloBank zmieniła wczoraj nazwę na Pocztowy. Władze firmy informują jednocześnie, że niezbędne będzie wykonanie aktualizacji aplikacji przez klientów banku.

Bądź na bieżąco! Dołącz do nas na Facebook lub Twitter.

Czytaj także
Total
0
Reakcji