Karta wpłatnicza Zrzutka

Tą kartą nie zapłacisz, ale możesz odebrać dowolną płatność. Karta wpłatnicza Zrzutka już dostępna

Karta wpłatnicza Zrzutka ma być alternatywą dla terminali, także tych w smartfonach (SoftPos). Przyda się w szczególności podczas rozliczeń ze znajomymi, zostawiania napiwków czy podczas płatności za usługę, gdy nie mamy pod ręką innej formy płatności – przekonuje spółka w komunikacie.

Zrzutka to serwis crowdfundingowy, w którym możemy wesprzeć zarówno osoby potrzebujące pomocy finansowej, jak i projekty biznesowe czy artystyczne warte dofinansowania. Możliwości crowdfungindu są jednak praktycznie nieograniczone. Teraz rodzimy serwis zrzutka.pl udostępnia wszystkim zainteresowanym karty wpłatcznie Zrzutka, dzięki którym w prosty sposób będziemy mogli … odebrać płatność.

Karta wpłatnicza Zrzutka – o co come on?

Karta wpłatnicza Zrzutka to realny kawałek plastiku, z niepowtarzalnym kodem QR. W sytuacji, gdy chcemy przyjąć płatność od znajomego, rodziny czy klienta, a nie mamy przy sobie terminala płatniczego, wystarczy podać kartę danej osobie, a ta będzie mogła dokonać wpłaty, posługując się smartfonem. Jak? To dość proste.

W pierwszej kolejności karta wpłatnicza Zrzutka ma opierać się na technologii NFC. Zbliżając ją do smartfona, będziemy mogli wybrać w nim sposób płatności, np. BLIK). Jeśli telefon nie ma wbudowanej funkcji NFC, wystarczy zeskanować kod QR umieszczony na karcie. Następnie podajemy kwotę, wybieramy formę płatności, cyk cyk i gotowe. Przypisane do karty konto zrzutka zasilone.

Czytaj także: Konto w mBanku otworzymy zdalnie przy użyciu e-dowodu osobistego

Tak, aby otrzymać kartę płatniczą Zrzutka, musimy założyć konto w serwisie i utworzyć “dedykowaną zrzutkę”. – Technicznie każda karta musi być powiązana ze swoją dedykowaną zrzutką – zrzutka ta pełnić będzie rolę elektronicznej portmonetki pozwalającej na poprawne realizowanie transakcji na Twojej karcie – czytamy w pierwszym kroku wyrabiania karty na stronie serwisu.

karta wpłatnicza zrzutka
Karta wpłatnicza Zrzutka pozwoli na przyjęcie płatności w dowolnym miejscu. Foto Prime News by zrzutka.pl

Karta wpłatnicza Zrzutka – ile to cudo kosztuje?

Żeby nie było za lekko – portal zrzutka.pl jest bowiem całkowicie darmowy – karta wplatnicza Zrzutka opłatami obciążona już jest. I tak za wydanie karty Zrzutka zapłacimy jednorazowo 29,94 zł, co nie jest jeszcze wielkim wyzwaniem, a także 4,99 zł miesięcznie. Miesięczna opłata to swoisty abonament za kartę wpłatniczą, która działać ma przecież w każdej sytuacji.

Nie przegap: We Wrocławiu za bilet miesięczny zapłacimy okiem. Za mandat też

Umowy wiążącej na określony okres także podpisywać nie musimy. Karta działa do dnia, w którym wygaśnie abonament. A jak przekonują władze zrzutka.pl – Prosty interfejs zarządzania kartą pozwala w dowolnym momencie, zależnie od potrzeb, włączać i wyłączać subskrypcję. Jeśli nie opłacisz abonamentu, to karta i abonament po prostu ulegną dezaktywacji – ale nigdy nie obciążymy Cię żadnymi dodatkowymi opłatami.

Co istotne – niezwykle wręcz – to zrzutka nie pobierze żadnych opłat od dokonanych na kartę wpłat. Jedyne koszty dotyczą wyłącznie utrzymania aktywnej usługi. Proste? Całkiem. Czy potrzebne? Zdecydujcie sami.

Dołącz do społeczności na Facebook lub Twitter oraz włącz wiadomości Google News, aby być zawsze na bieżąco

Karta wpłatnicza Zrzutka

Czytaj także
Total
0
Reakcji