karta wirtualna nest bank nowe karty nest bank

Nest Bank odkrywa (nowe) karty. W planach także karta wirtualna

Nest Bank zaprezentował nowe karty płatnicze Visa. Wszystkie są obustronnie pionowe. Ta przeznaczona dla klientów indywidualnych ma kolor błękitny, zaś dla klientów biznesowych brązowy. Jest także karta złota, którą otrzymać mogą firmy. W planach jest także karta wirtualna Nest Bank.

Nowe karty Nest Bank, a w zasadzie nowy design wymusił po części rynek. Jak informuje bowiem Aneta Hofman, Dyrektor Wydziału Kart Płatniczych w Nest Banku – Zależało nam, aby nasze nowe karty płatnicze były nowoczesne i znacząco odróżniały się od tych, które już są na rynku. Taki design udało nam się osiągnąć dzięki dynamicznym, geometrycznym wzorom. Są one zarazem nowoczesne, jak i uniwersalne oraz sprawiają, że nasze karty wyróżniają się w portfelu.

I to bankowi przyznać wypada. Nowe karty Nest Bank znacząco różnią się od tych, które znamy z innych banków.

Nowe karty Nest Bank

Nowe karty Nest Bank

nowe karty nest bank

Każda karta płatnicza – prócz kart w portfelu wirtualnym – jest obustronnie pionowa, a jak informuje bank, jest to pierwsza taka karta Visa na polskim rynku. Z jednej strony znajduje się wyłącznie logotyp Nest Bank oraz chip. Z drugiej zaś dane karty, klienta, a także logotyp Visa. Nowa karta Nest Bank przyozdobiona została obustronnie geometrycznymi wzorami.

Kolejna nowość – Karta wirtualna Nest Bank

Prezentując nowe karty, instytucja zapowiedziała jednocześnie, że niebawem w ofercie banku pojawi się także karta wirtualna Nest Bank. Rozwiązanie to ma zaspokoić zapotrzebowanie klientów na rozwiązania cyfrowe.

Czytaj także: Wielka Brytania ledwo opuściła UE, a już ponad dwukrotnie zwiększa limit transakcji bez PIN

– Już ponad 2/3 naszych klientów zakłada konta online i korzysta z bankowości w Internecie. Wiemy, że mamy bardzo nowoczesnych i „internetowych” klientów. Dlatego intensywnie rozwijamy nasze usługi online i chcemy dać klientom możliwość zrezygnowania z plastikowej karty oraz korzystania wyłącznie z tej wirtualnej – mówi Agnieszka Porębska-Kość, Członek Zarządu Nest Banku.

Porębska-Kość dodaje także, że karta wirtualna Nest Bank będzie dostępna jeszcze w tym roku. Karta wdrożona ma być przy współpracy z Visa oraz First Data Polska.

Bądź na bieżąco! Dołącz do nas na Facebook!

Czytaj także
Total
0
Reakcji