wpłatomaty bank pocztowy

Bank Pocztowy udostępnia blisko tysiąc wpłatomatów sieci Planet Cash swoim klientom

Ilość wpłatomatów dostępnych dla klientów Banku Pocztowego powiększona o tysiąc urządzeń sieci Planet Cash. Bank podpisał właśnie porozumienie dotyczące szerszej współpracy z firmą ITCARD – właścicielem bankomatów i wpłatomatów Planet Cash.

Wpłatomaty Bank Pocztowy. Blisko tysiąc urządzeń Planet Cash dostępnych dla klientów banku

Klienci Banku Pocztowego otrzymali właśnie możliwość korzystania z wpłatomatów sieci Planet Cash – informuje Bank Pocztowy w komunikacie. Wcześniej klienci Banku Pocztowego gotówkę wpłacać mogli wyłącznie w placówkach Poczty Polskiej, bądź wpłatomatach sieci Euronet.

– Na mocy porozumienia udostępniamy dla klientów Banku Pocztowego niemal 1000 naszych wpłatomatów. Z tej usługi mogą korzystać zarówno osoby indywidualne jak i firmy. W najbliższej przyszłości planujemy poszerzenie sieci naszych urządzeń dostępnych dla Klientów Banku Pocztowego, o kolejne kilkaset wpłatomatów – informuje jednocześnie Piotr Kawczyński, Dyrektor Departamentu Rozwoju i Zarządzania Bankomatami z ITCARD.

Należąca do ITCARD sieć bankomatów i wpłatomatów liczy łącznie około 4300 urządzeń w całej Polsce. 2300 z nich to bankomaty, zaś 2000 to także wpłatomaty. Urządzenia siecizlokalizowane są m.in. w sieciach handlowych takich jak Biedronka, Netto, Tesco, Mokpol, a także Intermarche. Maszyny znaleźć można także na dworcach, stacjach metra, centrach handlowych oraz oddziałach wiely banków.

Wpłacone za pośrednictwem urządzeń Planet Cash pieniądze dostępne są na koncie klienta w ciągu 30 minut. Opłata za wpłatę pobierana jest zaś na podstawie Taryfy Opłat i Prowizji danego banku.

Bądź na bieżąco! Dołącz do nas na Facebook!

Czytaj także
Total
0
Reakcji