kredyt firmowy w santander bank polska smart loans

Kredyt dla firm dostępny w aplikacji Santander mobile

O kredyt dla firm w Santander Bank Polska przedsiębiorcy z sektora MŚP mogą wnioskować już bezpośrednio w aplikacji Santander mobile. Smart Loans ma być procesem omnichannel, a bank deklaruje, że pieniądze mogą tracić na konto już w ciągu dziesięciu minut.

Przedsiębiorcy prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą będący już klientami Santander Bank Polska otrzymali właśnie możliwość wnioskowania o kredyt bezpośrednio w aplikacji Santander mobile. Jak przekonuje bank, całość ma zająć około 10 minut – po tym czasie pieniądze mogą być już na koncie klienta.

Kredyt dla firm w Santander Bank Polska dostępny z poziomu Santander mobile

Santander Bank Polska proces kredytowy nazwał Smart Loans, co odnosi się przede wszystkim do jego omnikanałowości. Zgodnie z informacjami przekazanymi dziś przez bank, “przedsiębiorca może rozpocząć proces kredytowy w bankowości internetowej lub oddziale, a zakończyć w aplikacji mobilnej lub odwrotnie, rozpocząć w smartfonie, a sfinalizować z pomocą doradcy w placówce banku. Ponadto nie ma konieczności wizyty w oddziale czy wypełniania dokumentów. Wszystko odbywa się w pełni zdalnie.”

Czytaj także: Santander udostępnił możliwość inicjowania przelewów z innych banków w aplikacji mobilnej

Oferta Smart Loans dla właścicieli firm to przede wszystkim kredyt w rachunku bieżącym oraz kredyt Biznes Express na kwotę od 5 do nawet 100 tys. zł. Otrzymane pieniądze przedsiębiorca przeznaczyć może na dowolny cel, jednak taki, który związany jest z bieżącą działalnością gospodarczą. Ze środków sfinansować można także inwestycje związane np. z zakupem maszyny, bądź samochodu.

Smart Loans Santander Bank Polska

Od kwietnia 2020 r. Smart Loans dostępny był już dla przedsiębiorców w Santander Bank Polska, jednak wyłącznie w Mini Firma internet. Od marca jest on już jednak dostępny także w aplikacji Santander mobile.

Wdrożenie tego rozwiązania w aplikacji mobilnej jest kolejnym krokiem banku w stronę przedsiębiorców z sektora MŚP prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Wcześniej Santander Bank Polska udostępnił im m.in. usługi eKsięgowość, eFaktoring, eWindykację, a także eUmowy.

Bądź na bieżąco! Dołącz do nas na Facebook!

Czytaj także
Total
0
Reakcji