bon na allegro pko bp

Bank Pekao ruszył z kampanią promującą kredyt konsolidacyjny z prowizją 0%

Pożyczka konsolidacyjna Pekao z prowizją 0 proc. Ruszyła ogólnopolska kampania promująca kredyt gotówkowy na atrakcyjnych warunkach. Filmy reklamowe pojawiają się już w TV oraz internecie. Bank przekonuje, że jego produkt rozwiąże problemy osób spłacających wiele kredytów. Do tego ma być tanio i wygodnie.

Nowa kampania promocyjna Banku Pekao zrealizowana została przez Saatchi & Saatchi, a za działania digital odpowiada Sales&More i Spot&Dot. W reklamach bank przekonuje, że dzięki pożyczce konsolidacyjnej klienci uwolnią się od kłopotliwym opłacaniu wielu kredytów w różnych terminach.

– W kampanii reklamowej postawiliśmy na groteskowy przekaz o tym, jak duża rata może utrudnić życie. Młodemu bohaterowi spotów, w najmniej pożądanych sytuacjach, wchodzi w drogę animowany banner z przypomnieniem o spłacie raty. Uporczywie uniemożliwia czerpanie przyjemności z życia. Ratunek na szczęście jest w zasięgu ręki i po raz kolejny pokazaliśmy, że warto brać życie za rogi – informuje Jorge Sánchez Klosiński, Dyrektor Biura Marketingu w Banku Pekao S.A.

Pożyczka konsolidacyjna Pekao

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez bank przygotowana oferta pożyczki konsolidacyjnej pozbawiona jest opłaty prowizyjnej w przypadku łącznej kwoty spłacanych kredytów przekraczającej 10 tys. zł. W sytuacji gdy klient zdecyduje się na “dobranie” dodatkowej gotówki także nie zapłaci prowizji pod warunkiem, że łączna kwota nie przekroczy 25 proc. konsolidowanej kwoty.

Maksymalna kwota pożyczki konsolidacyjnej w Pekao wynieść może nawet 200 tys. z możliwością spłaty przez 10 lat.

– Zbyt wysokie raty potrafią przeszkadzać, dlatego chcieliśmy pokazać, że można je zminimalizować, przenosząc pożyczkę do Banku Pekao. Sprawdzenie, o ile mniej można płacić, nic nie kosztuje i nie jest zobowiązujące. Dzięki temu można obniżyć wysokość swoich comiesięcznych zobowiązań i płacić wygodnie jedną ratę – przekonuje Piotr Gołąb, Dyrektor Departamentu Produktów Kredytowych Klienta Indywidualnego w Banku Pekao S.A.

Czytaj także: Szykują się masowe zwolnienia w Pekao. Bank pożegna się z przeszło 1000 pracowników, a innym zmieni warunki umów

Oferta pożyczki konsolidacyjnej w Pekao dostępna ma być do końca maja zarówno dla nowych, jak i aktualnych klientów banku. Dla osób, które są już klientami Pekao oraz posiadają dostęp do bankowości elektronicznej Pekao24 istnieje bank umożliwił złożenie wniosku o pożyczkę konsolidacyjną bezpośrednio w systemielub na infolinii. Dokumenty będzie można zaakceptować dzięki temu w Peako24 lub aplikacji PeoPay.

Bądź na bieżąco! Dołącz do nas na Facebook!

Czytaj także
Total
0
Reakcji