pko bp

W PKO BP dyspozycje w oddziale podpiszemy na ekranie dotykowym

PKO Bank Polski udostępnia w wybranych, póki co placówkach możliwość podpisu dyspozycji na ekranie dotykowym. Nowość niewielka, jednak opcja raz, że przyśpieszy załatwianie spraw w placówkach, dwa pozwoli na znaczne oszczędności zarówno dla banku, jak i środowiska.

W blisko 700 placówkach PKO BP udostępniono już możliwość podpisywania dyspozycji na ekranie dotykowym. Nie załatwimy w ten sposób co prawda każdej ze spraw, jednak bank przekonuje, że dąży do dalszego rozwoju w tym zakresie.

Aktualnie w PKO Banku Polskim dyspozycje, które nie wymagają formy papierowej to m.in. wpłata i wypłata gotówki w PLN oraz polecenie przelewu w PLN, wpłata i wypłata gotówki w walutach wymienialnych, określonych w komunikacie PKO Banku Polskiego, zlecenia stałe w PLN (rejestracja, modyfikacja, anulowanie kolejnej płatności, usunięcie).

Po akceptacji wydanej przez siebie dyspozycji klient otrzyma potwierdzenie mailowe jej realizacji na wskazany adres. Prócz tego, na żądanie klienta może otrzymać on w dalszym ciągu potwierdzenie w formie papierowej.

Możliwość podpisu dyspozycji w formie elektronicznej dostępna jest aktualnie w 680 placówkach. Z pełną listą zapoznać można się tutaj.

Bądź na bieżąco! Dołącz do nas na Facebook!

Czytaj także
Total
0
Reakcji