Wojciech Hann boś

Wojciech Hann ze zgodą KNF na objęcie funkcji prezesa zarządu BOŚ

Wojciech Hann otrzymał zielone światło na objęcie funkcji Prezesa Zarządu Banku Ochrony Środowiska. Zgodę na powołanie jednogłośnie wyraziła właśnie Komisja Nadzoru Finansowego.

Wojciech Hann nowym prezesem zarządu BOŚ

Wojciech Hann od listopada 2020 roku pełnił w Banku Ochrony Środowiska funkcję wiceprezesa oraz kierował pracami zarządu banku. W latach 2016-2019 był członkiem Zarządu Banku Gospodarstwa Krajowego (BGK), w którym nadzorował Obszar Sprzedaży Produktów.

Również w 2016 roku zarządzał departamentem rynków kapitałowych Ipopema Securities. W latach poprzednich, jako Partner w Deloitte odpowiadał m.in. za realizację projektów doradztwa w zakresie fuzji i przejęć.

Od 1998 do 2007 roku Wojciech Hann pracował w “UniCredit Markets & Investment Banking / CA IB w Warszawie, a następnie w Wiedniu, w którym pełnił między innymi funkcję dyrektora departamentu Energy&Utilities. Należał także do zespołu Ernst& Young w Warszawie”.

Wojciech Hann ukończył studia fizyki teoretycznej na Uniwersytecie Wrocławskim. Prócz tego ma za sobą studia MBA na University of Rochester (USA).

Czytaj także: Alicja Żyła prezesem ING Lease Polska Sp. z o.o.

Dysponuje ponad 25-letnim doświadczeniem w bankowości inwestycyjnej oraz finansowaniu przedsiębiorstw. Brał udział w ponad 50 transakcjach, głównie w sektorze energetycznym, bankowym, maszynowym oraz budowlanym, spożywczym czy IT zarówno w Polsce jak i Europie Wschodniej.

Bądź na bieżąco! Dołącz do nas na Facebook!

Czytaj także
Total
0
Reakcji