rynek kredytów 2020

Setna placówka partnerska Credit Agricole. Bank aktywnie rozwija franczyzę w Polsce

Credit Agricole poinformował właśnie o utworzeniu setnej już placówki franczyzowej w Polsce. Oddział zlokalizowany w Aleksandrowie Kujawskim jest półmetkiem planów banku na kolejne lata. Docelowo Credit Agricole planuje utworzenie 200 placówek partnerskich na terenie całej Polski.

Credit Agricole nie zwalnia tempa w czasie pandemii i aktywnie rozwija sieć placówek franczyzowych, których docelowo w Polsce ma być około dwustu. O setnym oddziale banku poinformowano dziś w komunikacie. W ciągu najbliższych dwóch lat bank zamierza skoncentrować się na transformacji wybranych placówek własnych oraz istniejących placówek CA Ekspress.

Credit Agricole stawia na franczyzę

– Bank Credit Agricole aktywnie rozwija sieć franczyzy. W roku 2020, mimo pandemii, udało się uruchomić 54 punkty obsługi. Rozwój sieci partnerskiej był jednocześnie doskonała okazją do odświeżenia modelu pracy poprzez dokonanie zmiany wizualnej we wszystkich placówkach partnerskich, a także rozszerzeniu dostępnych usług dla klientów. W marcu 2021, w Aleksandrowie Kujawskim, ruszyła setna placówka partnerska banku. Dzięki temu Credit Agricole będzie mógł być bliżej swoich klientów – przekonuje Credit Agricole w komunikacie.

Jak podkreśla bank Credit Agricole ma już 15-letnie doświadczenie w prowadzeniu placówek partnerskich. Mają one być szansą dla osób przedsiębiorczych, które dzięki temu mogą wejść w sektor finansowy i samodzielnie poprowadzić biznes w tym sektorze. Współpraca z jedną z największych grup kapitałowych na świecie zapewnia dostęp do szerokiej bazy wiedzy i doświadczenia.

Credit Agricole podkreśla, że placówki franczyzowe tworzone są przy pełnym wsparciu operacyjnym i merytorycznym banku. Franczyzobiorca otrzymuje przy tym dostęp do szerokiej gamy produktów i usług finansowych adresowanych do osób fizycznych.

Bądź na bieżąco! Dołącz do nas na Facebook!

Czytaj także
Total
0
Reakcji