pko bp laptop

PKO Bank Polski kusi przedsiębiorców laptopami. Wystarczy … wziąć pożyczkę w iPKO

PKO Bank Polski przygotował dla przedsiębiorców z sektora MŚP konkurs, w którym mogą wygrać laptopy Dell. Wystarczy spełnić kilka warunków. Jednym z nich jest zaciągnięcie zobowiązania na okres minimum 12 miesięcy.

W ostatnich miesiącach banki znacznie ograniczyły akcje promocyjne. Większość z nich dość ostrożnie podchodzi do udzielania kredytów, czy pożyczek. Praktycznie zerowe stopy procentowe nie pozwalają na realne zyski, a ryzyko z uwagi obecny kryzys w wielu branżach jest zbyt duże. W przypadku przedsiębiorców ryzyko to banki ograniczają np. gwarancjami, czy dopłatami do kredytów od BGK, ale to także nie skłania ich do tworzenia wymyślnych akcji promocyjnych. PKO BP postanowił jednak takową przygotować.

PKO BP laptop dla firm w konkursie

PKO Bank Polski postanowił przygotować akcję promocyjną, w której nagrodami są komputery dla firm. Do wygrania będzie bowiem 10 laptopów Dell XPS.

Konkurs przewidziany jest dla osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Aby wziąć w nim udział, niezbędne jest posiadanie jednego z tych rachunków: PKO Konto Firmowe lub PKO Konto dla Biznesu. Następnie przedsiębiorca w okresie 6 sierpnia – 15 września weźmie w banku pożyczkę dla firm na poniższych warunkach:

  • kwota pożyczki – 5 tys. zł – 100 tys. zł;
  • okres spłaty 12 – 60 miesięcy;
  • wniosek o pożyczkę musi być złożony w serwisie iPKO;
  • umowa pożyczki musi być zawarta w serwisie iPKO.

Następnie przedsiębiorca musi zarejestrować się w konkursie (nie odbywa się to automatycznie) i w 1000 znaków odpowiedzieć na pytanie:

W jaki sposób nowy laptop pomoże w rozwoju Twojej firmy?

O tym, który z przedsiębiorców otrzyma jeden z dziesięciu przygotowanych laptopów, zdecyduje powołana w tym celu komisja. Decyzję podjąć ma do 10 października.

Ważne, aby do dnia wydania nagrody uczestnik konkursu nie spłacił kwoty pożyczki, nie odwołał zgód marketingowych, ani nie odstąpił od umowy pożyczki.

Dołącz do nas na Facebook lub Twitter i bądź na bieżąco.

Czytaj także
Total
0
Reakcji