bon na allegro pko bp

PKO BP rozdaje bony na Allegro. Sprawdzamy co trzeba zrobić, aby otrzymać 200 zł na zakupy

Bank PKO BP poinformował wczoraj o przygotowaniu akcji promocyjnej, której “nagrodą” jest bon o wartości 200 zł na zakupy w serwisie Allegro. Oto co trzeba zrobić, aby go otrzymać.

Bon na Allegro od PKO BP

3 sierpnia PKO BP uruchomiło akcję promocyjną, dzięki której aktywni posiadacze rachunków będą mogli otrzymać bon o wartości 200 zł na zakupy w serwisie Allegro. Promocja trwa do 18 września lub wcześniejszego wyczerpania “puli nagród” – czytamy w opublikowanym komunikacie.

Aby otrzymać bon na Allegro od PKO BP, należy przede wszystkim zarejestrować się w promocji, a następnie otworzyć Konto za Zero lub Konto dla Młodych w PKO Banku Polskim. Niezbędne będzie także wyrażenie zgody marketingowej.

W dalszej kolejności, aby otrzymać bon na allegro, konieczne jest dokonanie maksymalnie do dnia 9 października 2020 r. co najmniej 3 płatności bezgotówkowych kartą. Wychodzi na to, że prócz założenia konta, klient musi dobrać do niego także kartę płatniczą. Dodatkowo niezbędne będzie dokonanie 3 płatności za pomocą BLIK-a.

Co ważne! Osoba, która chce wziąć udział w promocji, nie mogła posiadać konta w PKO BP w okresie od 1 stycznia 2019 r. do  2 sierpnia 2020 r. Brany pod uwagę jest także ewentualny rachunek prowadzony w Inteligo. Udziału w promocji nie weźmie także osoba, która przekształciła dowolne konto w Konto za Zero lub Konto dla Młodych. Więcej informacji dostępnych jest w Regulaminie promocji banku.

Bądź na bieżąco! Dołącz do nas na Facebook lub Twitter.

Total
0
Reakcji