Autorzy

Dziennikarz szczególnie zafiksowany na punkcie filmów, kina, telewizji i mediów strumieniowych. Absolwent studiów filmoznawczych Instytutu Sztuki Polskiej Akademii Nauk. W sieci można znaleźć setki jego recenzji, a o horrorach mógłby rozprawiać w pracach akademickich. Autor strony His Name is Death, działającej nieprzerwanie od 2012 roku. Tłumacz, językoznawca i copywriter. Zawsze coś pisze i chyba nigdy nie przestanie.
Joanna Choma - pasjonatka wszystkiego, co związane ze zdrowym jedzeniem, odchudzonymi wersjami popularnych dań i fitnessem. Ukończyła licencjat na kierunku Dziennikarstwo i komunikacja społeczna na Uniwersytecie Gdańskim oraz studia magisterskie z Dietetyki i usług żywieniowych na Akademii Morskiej (aktualnie Uniwersytecie Morskim).
Redaktor prowadzący sekcję biznes. Z przedsiębiorczością związany od 15 lat. Z mediami internetowymi od 8. Pisze głównie o zmieniających się stale przepisach. Na długo zapamiętuje słowa polityków, choć rzadko je komentuje. Ostatnie miesiące poświęca głównie na analizę rządowego wsparcia dla przedsiębiorców i opisuje je w kilku ogólnopolskich serwisach.